VEDENÁ MEDITÁCIA

40 EURO   1 HODINA

Jedna z mojich najoblúbenejších terapii. Vychádza zo skúseností, ktoré som nadobudol na 5 ročnej meditačnej škole, pri svojom osobnom rozvoji, s rôznymi učiteľmi či mesačnom retreate v Indii. Tento prístup ruší všetky domnienky o tom, že terapeut by vám mal niečo poradiť, niečo za vás vyriešiť a otáča to úplne naopak. K niečomu, čo posilňuje vás, nie rolu vášho terpauta.

Len vy sami viete čo je pre vás najlepšie, len jediný háčik je v tom, že nie vždy viete mať k tomu prístup. Setting a spôsob tejto vedenej meditácie dáva priestor práve k tomu, aby sa otvorili hlbšie vhľady k nejakej vašej problematickej situácii či otvoril liečivý – holotropný proces.

KRANIOSAKRÁLNA TERAPIA

40 EURO   1 HODINA

Cielom tejto terapie je, aby nám bolo lepšie v tele. Osobne som zistil, že na to, aby som sa v tele cítil dobre, tak musia byť vo vyvážení dve veci. Prvá je výzva, ktorú nám život vačšinou zabezpečuje v dostatočnej miere každý deň. A druhá je starostlivosť, niečo čo by malo tú výzvu vyvažovať a navracať telo naspať do stavu uvoľnenia a bez bolesti. 

Lebo len v tomto stave sa telo začne cítiť viacej bezpečne, môže sa ovoriť aj príjemným pocitom a tak sa zasa pripraviť či až tešiť na dalšiu výzvu. 

Viem pochopiť, že veľa ľudí si ešte nevie dať dostatočný priestor na sebastaroslivosť a preto som vytvoril toto vzájomné skúmanie, túto teriapiu. Vychádza z môjho osobného dlhoročného záujmu o sebastarostlivosť, Kraio-sakrálnu terapiu, Shiatsu, Yin yogu či prácu s fasciami. Všetko čo mi na mojej ceste rezonovalo ako spôsob ku dlohodobo udržatelnejšiemu pohľadu na staroslivosť o telo. Poďme sa v tele cítiť o kus lepšie.